Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Erätauko

Ruiskaunokki
27.03.2011 |

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
27.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiva kuulla, että operaatio meni hyvin! Nyt sitten vaan lohta ja punaviiniä nassuun!! :D Keväällä on onneksi paljon kaikkea puuhaa, niin aika kuluu kuin siivillä ja kohta pääsette taas paneutumaan projektiinne tyhjältä pöydältä. Ja lopuksi pieni toive: vaikka projekti nyt onkin talvilomalla, niin haluaisin silti lukea kuulumisiasi ja ajatuksiasi!! :D

Vierailija
2/5 |
27.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos Ruiskaunokki, jatkan kyllä kirjoittelua edelleen. Ainakin kerran viikossa annan itselleni luvan syventyä vauvahaaveisiin ja lisääntymispohdintoihin. :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
27.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tsemppiä, jaksamista, ja Eiffel-torneista ja Sushista nauttimista valkkarilasin ääressä.



T. Kulta ja Mini

Vierailija
4/5 |
27.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihana kuulla, että kaikki on onnellisesti ohi! Olet kyllä ansainnut kunnon loman aiheesta ja täydellisen rentoutumisen viinin, hyvän ruuan ja kullan kainalon kera! :) Äkkiä se nelisen viikkoa hurahtaa. Sitten on jo kunnon kevät ja se jos mikä on suotuisaa aikaa uusille ihmeille ja kasvutarinoille :)

Vierailija
5/5 |
27.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos teille ja kaikille lukijoilleni tsemppauksesta. Kevät on todellakin täällä - vaikka juuri nyt sataa räntää vaakatasossa. :D

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi viisi