Onks teinipojilla oikeasti koko ajan vain seksi mielessä?
Kommentit (12)
aika usein kun monikaan ei pääse harrastamaan toisin kuin tytöt välitunnilla opettajien kanssa ja illalla harrastuksessa ohjaajan kanssa
Nykyään vähemmän kuin ennen ja se johtuu vain siitä että on parempia pelejä kuin ennen. Seksi on aina se ykkönen ajatuksissa. Se minkä verran on mielekästä muuta tekemistä vaikuttaa siihen paljonko SE pyörii ajatuksissa.
Ootko nähnyt nykyisiä teinipoikia? Ne keskustelee videopeleistä, ei pillusta. John Waynen pudonneessa pallikarvassa on enemmän testosteronia kuin tusinassa noissa tämän hetken teineissä.
taitaa olla forumin mammoilla kovemmat seksihimot
Vierailija kirjoitti:
Ootko nähnyt nykyisiä teinipoikia? Ne keskustelee videopeleistä, ei pillusta. John Waynen pudonneessa pallikarvassa on enemmän testosteronia kuin tusinassa noissa tämän hetken teineissä.
Sehän oli oikealta nimeltään marilion tai jotain sinnepäin. Huhujen mukaan miesten mies kuten moni muukin hollywood stara. Tottahan tuo on että nykyään teinipojat pelaa paljon. Ovat ainakin poissa pahanteosta ja teinitytöt on ehkä vielä vaikeampia kuin aikuiset naiset niin ihan oikea valinta pojilta.
No minkä luulet aikuisilla miehillä olevan jatkuvasti päällimmäisenä mielessä?
Oli kyllä itsellä ainakin, näin pari vuosikymmentä myöhemmin on vähän "helpottanut".
On,eikä niitä kiinnosta tytöt "kavereina".