Onko kukaan voittanut uusitun bingon jälkeen enää?
Todennäköisyydet voittoon on kolminkertaistettu vaikeusasteiltaan - mitenkäs tämä kävi? Veikkaus tekee jatkuvia päivityksiä peleihinsä, jotta jackpotit olisivat vain harvojen ja valittujen heiniä?
Oletko voittanut enää uudistusten jälkeen mitään merkittävää?
Kommentit (6)
Kaikki digiarvonnat ovat ohjelmoitua valtion rahakirstun hyväksi. EN usko, että ne suurvoittajat edes ovat ketään ihmisiä, vaan pelkkiä veikkauksen omia talon konenikkkejä.
Veikan pelit ovat joko trikkikuvausta tai ohjelmoitua k usetusta. Älkää pelatko.
Vain vakiot jotakuinkin vaikutuksen ulkopuolella..
Venäjällä ei juuri kukaan pelaa valtion pelejä, syysttä että kaikki tietää niiden olevan ksetusta ja voitot menee just sinne, minne ne halutaan. Ja Suomi on erilainen, koska...?
Italiassakin jäätiin kiinni valtion lotossa, että voitot osui pikasen liian usein valtion virkamiehille..
Se Naapurit-pelikin lopetettiin yllättävän nopeasti, miksi? Koska kaikki Veikkauksen työntekijät ja heidät sukulaisensa olivat jo saaneet satatonniansa?
ei ole