saanko nuoren naisen paremmin josleikkaan parran?
Kommentit (8)
Veikkaan, että parrallisena saat paremmin juuri nuoren naisen. Vanhemmat naiset pitävät poikamaisesta silonaamasta.
Luulisin, ettei sinun iässäsi parta vaikuta suuntaan eikä toiseen. Jos et ole haluamaasi löytänyt ja saanut parrallisena niin tuskimpa onnistuu ilman sitä. Kyllä este on ikäsi ja muu kokonaisuus.
Parta on edelleen trendikäs ja nuoret naiset pitävät trendikkäistä miehistä. Itse olen hipsteri, eli parta minulla oli silloin, kun se ei ollut cool ja nyt olen tietenkin parraton. Nuoret naiset kyllä tsekkaavat minut molemmilla tyyleillä. Leukani on kaunis, joten ehkä saan katseita jopa enemmän ajettuna.
Olen kuitenkin neitsyt, koska olen ujo ja pitkäaikaistyötön.
M38
Saat nuoremman jos se nuorempi on kiinnostunut vanhemmista miehistä. Itse tapailin yhtä, joka sanoi olevansa kolme kympin puolella mutta oli oikeasti yli neljänkympin. Mukava tyyppi, mutta jos tapailun pohjaa valheille se voi tyssätä aika nopeasti. Eli parralla tai ilman ole rehellinen ja kysy vaikka siltä kenet löydät kummasta hän pitää.
minusta kuitenkin nuo hipsteriparta-miehet ovat typeriä klooneja ja lapsellisia, itse en trimmaa partaa juuri ollenkaan patsi sivut ajelen ettei törrötä parranhivenet
ap
yäk.
t. N23