Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies ja sen kaverit kalsareilla

Vierailija
05.02.2018 |

Mieheni kaverien keskeiset kimppa kalsari kännit. Mies ja sen kaverit pitävät ns. poikien iltoja missä ryypiskelee ja pelaa pleikkaa ja kattoo piirrettyjä ja leffoi. Ei siinä mitäää mut usein ne on vaa pelkis kalsareis ja meiän sohvalla. Sit se yks pena viel ällösti kaivelee kassejaan ku kerran kotiin ajois tulin ja näin. Mikä ihme siin on ettei vaik voi olla verkkareissa.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
05.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sovitte miehenne kanssa, että teillä ei istuta alusvaatteissa tai paidatta pehmustetuilla kalusteilla. Ellei suostu, ostakoon tai teettäköön pesunkestävät irtopäälliset, elleivät vanhat lakanat tai isot pyyhkeet pysy istuimilla (sama muuten kesällä autossa).

Minä käytän tosiaan vanhoja lakanoita kaksinkertaisina nojatuoleilla, otan pois kun tulee vieraita (jotka eivät todellakaan riisuudu alusvaatteisilleen!).)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kahdeksan yhdeksän