Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kokemuksia Jonathanin välikausirukkasista?

10.04.2006 |

Hei! Onko kellään kokemuksia Jonathanin välikausirukkasista, pitävätkö vettä? Vai olisiko parempi ostaa Easytecit tai Rasavillit? Kiitos vastauksestasi!!!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
10.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minusta Jonathanin välikausi- ja talvirukkaset ovat hinta-laatusuhteeltaan oikein hyviä, niitähän saa kolmet yksien Peukalopottien. Ei niissä kädet hetkessä märiksi tule - toki eivät vastaa kurarukkasiakaan, saumathan eivät ole teipattu. Mutta jos nyt oikein muistan, eivät Peukalopottienkaan saumat ole teipattuja.



Siirryin ostamaan Jonathaneita päiväkotikäyttöön, kun huomasin, että siellä laittoivat pyynöstäni huolimatta rukkaset kuivauskaappiin.

Vierailija
2/3 |
10.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä oli viime keväänä/syksynä ja hyvin toimivat. Muita ei olla kyllä edes kokeiltu. Pitivät mielestäni yllättävänkin hyvin vettä, eivät tietenkään kurarukkasia vastaa, mutta pienet lätäkköleikit kestivät. Aion hankkia uusia täksikin kevääksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
10.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Paras hinta-laatu suhde tosiaan!! Eivät vettä kestä saderukkasten tavoin,mutta eivät myöskään ole heti märät.



Meidän äheltäjä pojalla joka on jokaiseen lätäkköön tunkemassa joko jalkoja tai käsiä nämä ovat olleet oikein hyvät.



Plussaa eniten hyvästä käteen istumisesta ja pysyy hyvin napakasti kädessä paikoillaan.