Kyllä ne miehet katsovat naissiivoojia, vaikka kuinka väittäisivät että ei kiinnosta. Tänäänkin yksi tyyppi jäi kiinni tuijottelusta. :-D
Siivosin työpaikallani miesten pukuhuoneen lavuaareja. Yhtäkkiä vilkaisin peiliin, niin sieltähän näkyi yksi miespuolinen työntekijä hipsineen mun selän taakse ja tuijotti häpeilemättömästi mua. 😂
Moikkas vaan lungisti kun mäki että mä näin hänet. 🤣
Kommentit (6)
Joo, tuleehan niitä viehättäviä naisia tuijoteltua. :)
Onko just tämä työkaverisi sanonut, ettei ole kiinnostunut naispuolisista siivoojista, vai mikä sun pointti oikein on? Minun tuntemistani miehistä todennäköisesti valtaosa tykkää katsoa kauniita naisia, olivat he ammatiltaan mitä hyvänsä.
Kattoako sen olisi pitänyt tuijotella?
No jos on tarpeeksi kaunis nainen niin se on ihan sama vaikka se olisi teurastajana verisenä silpomassa lehmiä, kyllä ne silti katsoo.
Onko mahdollista että ihminen katsoo toista ilman seksuaalisia taka-ajatuksia? Ilmeisesti ei, ainakaan av-palstan mukaan.
Kun näki.....eli huomasi mun nähneen hänet.