Uskallatko myöntää: olet ns tavallinen hetero nainen ja silti katsot pornoa netistä?
Katsotko sitä naisille suunnattua sensitive-sensual-exotic-erotic -osastoa koska siitä naisen kuuluu pitää.
Kommentit (216)
Tosi vaikea sanoa katsooko vaimo pornoa. On se varmaan joskus katsonut mutta olisin yllättynyt jos viikottain katselisi. Ehkä jotain timmien miesten kuvia mutta että perushydrauliikkaa. En usko.
Pelkästään feministit kuvittelee, että kukaan nainen ei ikinä koskaan katso pornoa.
Kunnon nainen katsoo sensualleja filmejä jossa vähän sumea kuva eikä näe kaikkea tarkasti. Valkoisilla lakanoilla kaunis pariskunta sivelee toisiaan ja pano on rytmikästä akrobatiaa.
Miten niin SILTI katsot pornoa...? Silti ja ihan siitä syystä katson.
Katson pornoa muutaman kerran viikossa, sen voin ihan myöntää vaikka kasvotustenkin. Miksi asian myöntämisen pitäisi olla vaikeaa?
Riippuu aina fiiliksestä, mitä tulee katseltua, mutta en ole koskaan katsonut ns. vain naisille suunnattua pornoa.
N21
No totta kai uskallan myäntää.
Yleensä katson homopornoa ja bdsm-videoita.
Vierailija kirjoitti:
Katson pornoa muutaman kerran viikossa, sen voin ihan myöntää vaikka kasvotustenkin. Miksi asian myöntämisen pitäisi olla vaikeaa?
Riippuu aina fiiliksestä, mitä tulee katseltua, mutta en ole koskaan katsonut ns. vain naisille suunnattua pornoa.
N21
Millaiset asiat sinua viehättävät? Kun suurin osa materiaalista on tehty miehelle ja vastaamaan miehen mieltymyksuiä millaisia asioita sinä etsit ja pidät kiinnostavana?
Vastausten määrästä harva tavisheteronainen katsoo tai uskaltaa myöntää näin julkisesti
Kyllä uskallan myöntää. Katson hardcorea. Se mikä ei sytytä, on anaali.
Katson yleensä naisen alistusta (en kuitenkaan mitää hardcore bdsm tai kidutusta) ja homopornoa.
T. Tavallinen, nuori heteronainen
Katson nimenomaan sitä romanttista pornoa ja usein katson vain suutelua, hyväilyä yms, enkä itse aktia ollenkaan. Lähikuvat sukupuolielimistä ovat vain turn-off, vaikka oman mieheni peniksen näkeminen kiihottaakin. Lisäksi katsomieni ihmisten tulee olla kauniita, ei yhtään feikkejä.
Outo kysymys. Toki katson silloin kuin huvittaa, en tiedä mitä tarkoitit noilla termeillä mitä käytit.Mulle on ihan sama mistä naisen kuuluisi pitää, mä kattelen just sellaista mitä kulloinenkin mielentila vaatii. Mikä auktoriteetti sen muka päättää ja millä luvalla mistä naisen pitäisi pitää? Haloo???
Uskallan myöntää katsoneeni, ja uskallan myöntää jopa olleeni pornoaddikti. Sain siihen terapiassa apua. Nyt olen totaalikieltäytyjä, ja saan voimakkaampia orgasmeja kuin koskaan, virikkeenä pelkkä oma mielikuvitus. Ja mikä on sinänsä ihmeellistä, tulee mietittyä ihan muita asioita, kuin mitä tuli silloin ruudulta katsottua.
Katson. Joskus peruspornoa, joskus amatööripornoa, joskus lesbopornoa, joskus rajumpaa bdsm- tai ryhmäseksiä.
Vierailija kirjoitti:
Pelkästään feministit kuvittelee, että kukaan nainen ei ikinä koskaan katso pornoa.
Olen feministi ja katson pornoa pari kertaa viikossa.
Hyvällä miehellä on aina käyttöä -
makuuhuoneessa voi kouluttaa huonompaakin.
En itse asiassa katso pornoa. Pidän kyllä seksistä ja sitä on parisuhteessamme vähintään 2-3 kertaa viikossa. Olen aivan hulluna kumppaniini.
Porno ei vain kiinnosta yhtään, vaikka masturboin muutaman kerran viikossa. Silloinkin fantasioin avomiehestäni ja oma mielikuvitukseni riittää. En kuitenkaan pidä pornoa pahana asiana, katsokoot ne, joita se kiinnostaa/kiihottaa.
N24
Ainoa inhottava asia pornoleffoissa on blowjob, yököttävää.
Ja miesten sperman näyttäminen ällöttää.
Niin ja tietysti lesboilu.
Melkein kaikki muu kiihottaa,
etenkin bdsm ja fingering.❤❤
Uskallan myöntää. Katson ihan vaan peruspornoa, en mitään sensitivejä tms.