Se ISO kalu
Kommentit (7)
kohdalle osuneet kai aika samanlaisia olleet, pari ehkä hieman isompaa, ei mitään tosi isoja. eipä siihen kiinnitä huomiota
Yksi tosi iso. Kyllä tuntui hyvältä takaapäin ja ratsastaa. Mies oli tyhmä kuin saapas.
Tämä isokyrpä on varmaan siihen ryhmään kuuluja runkkari, joka lähettelee Tinderissä kalun kuvia. Varmaan innostaa naisia ja kertoo älykkyydestä, jotain. Voi hyvää päivää näitä kyrpiä.
Paksua ja keskimittaista olen kerran saanut. Mies vielä lisäksi tiesi mitä teki ja kesti kondomin kanssa pitkään. Onneksi sain myös suuseksiä ja käytössä oli liukuvoidettakin. Koko ei ole kaikki kaikessa, mutta eron tavallisiin tosiaan tunsi ja kokemus kuuluu niihin mieluisimpiin nuoruudenmuistoihin.
Näen meillä kotona joka ilta. Tutustuimme pitkään ja sänkyyn menimme vasta 4 viikon jokailtaisen seurustelun jälkeen.
Eli se pitkä ja paksu tuli bonuksena, kun olin korviani myöten ensin ihastunut mieheen. Ei se mahdu kokonaan sisääni, joten hän käyttää paksua pehmeää silikonirengasta juuressa, joka on sitten esteenä. Toki se rengas hieroo ihanasti minun isoja häpyhuuliani aina kun hän painaa syvemmälle.
Ja on supisuomalainen 190/95. Minä myös suomalainen 160/50. Minulle riittäisi tyydytykseen lyijykynäkin (on kokemusta yhdestä sormesta), mutta mitäpä tässä isosta valittamaan.
Montakin. Tyhmiä kuin koivuhalko. Tai kuten nämä kyrpäkyselijät täällä.