Uskallanko aloittaa Opamoxin?
Haluaisin sen tuomaa helpotusta (kokemusta ei kylläkään ole) mutta en tiedä onko viisasta aloittaa. "Likaannunko" solutasolla tavallaan, jos aloitan? (anteeksi tyhmä ilmaisu!) Tarkoitan, osaavatko elimistöni "solut" (tai jokin mun henkinen kantti??) sitten enää haluta selvitä tukalista tilanteista ilman Opamoxia, jos nyt kerrankaan alan siihen? Tajuaako joku, mitä ajan takaa? Miten kauan sinnittelisin ilman, vai onko sen otto ihan piece of cake?
Kommentit (4)
Ei siitä kyllä mitään oloja saa, hyvä jos edes tehoaa...
Mulla menee siitä pää ihan jumiin ja hirveä väsymys. Käytän sitä hyvin harvoin ja silloinkin vain iltaisin että saan nukuttua. Jos herään kesken lääkkeen vaikutusajan olen ihan tokkurassa ja tuntuu kuin olisin jostain hidastetusta elokuvasta. Toki vaikutus voi olla sulla ihan eri. Koita. Sillä se selviää.
Kun hain sen kun tänä leväänä on sellaisia asioita, joita varten sen ajattelin. Mutta on mulla muutakin ikävää elämässäni, mietin vain, että en ole ikinä niihin kaivannut mitään opamoxia, mutta entä jos kokeiltuani kerran alankin kaivata D:
ap