Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Selittäkää tyhmälle tissiviikko?

Vierailija
23.11.2016 |

Mikä on tissiviikon tarkoitus? Tissitkö ei saisi olla seksuaalisia? Pitääkö minun nyt lopettaa naisten rintojen hyväily, suutelu ja ihailu seksin yhteydessä, vai mikä juttu tämä on? En minä sille mitään voi että kiihotun naisten rinnoista. Kauniista ja kiinteistä enemmän kuin painovoimalle antautuneista hengareista joissa nännit ovat kuin mopon tulpat.

Kommentit (1)

1/1 |
01.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tiissiviikon ajatus oli kai kertoa, etä tissit on tarkoitettu lapsen imettämiseen, ei miehen katseiden alle arvosteltavaksi.

Asiaa voi katsoa myös feministien silmälaseilla, jolloin tissiviikko on irvailua miesten halulla. Tissit vain ovat nykyaikana seksiin liitetyt. Ei muu maailma halauisi niin kovasti peittää naisen vartaloa. 

Tissit feministeille on kaksiteräinen miekka. Jos tissit ovat yhdentekeviä, miksi niitä pitää suurentaa, korostaa tai paljastaa. 

Voisi esittä kysymyksen näille tissiviikkolaisille; miksi pitää pitää rinnat esillä, tai paljaana. Sitten kun nainen kulkee kadulla vajaasti pukeituneena, hän on omasta mielestään asiallisesti pukeutunut. Vastaantuleva yhteisö on eri mieltä.

Joten päädytään feministien pienee ryhmään, jonka tarkoitus on vain prosoida.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yhdeksän