Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miksi niin harva nainen boikotoi miehiä?

Vierailija
21.11.2016 |

Ymmärrän sen että hankit miehen kanssa lapsia, mutta naisten jos keiden tulisi pysyä erossa miehistä sitoutuneella tasolla. Miehet miettivät miten voivat saada korvattua teidät koneellisesti. Ylevää, eikö? Miehet pitävät naissukupuolta maailmanlaajuisesti vain omien halujensa jatkeena. Miehet ovat vähemmän perhekeskeisä ja haluavat enemmän seksiä kuin naiset.

Täällä ja reaalielämässä on selvää, että naiset tiedostavat miesten haluavan lähinnä ja eniten vain seksiä naisilta. Miksi kukaan suostuu olemaan vaimo, miehen siveä palvelija jotta mies saa haaremiinsa seksiä muualta.Tiedän useita perheitä jossa nainen kieltäytyy uskomasta perheen miehen käyttävän lasta hyväksi. Mikä tämä naisten yltiömäinen, järjetön miesten palveleminen on? Tiedetään että ollaan vain seksileluja, mutta silti otetaan nimi, sitoudutaan, analysoidaan suhteita tyttöporukalla ja upotetaan kaikki energia miehiin. Samalla miehet ihailevat lähinnä naapurin ja satojen eri pornotähtien tissejä.

Kuinka jär-je-tön pitää olla että näkee miehessä potentiaalia sielunkumppaniksi, kumppaniksi tai edes vakaaksi perheenjäseneksi?

Terveisiä vapaalta naiselta joka saa jatkuvasti varatuilta miehiltä ja jopa kavereiden poikaystäviltä ehdotuksia. En tietenkään suostu, en koske miehiin. Mutta jos suostuisit, syyttäisit sinä vaimo minua. Koska mielestäsi on normaalia sallia pettävä ja loukkaava seksuaalisuus.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
21.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hoh-hoijaa. Oli niin typerä aloitus, että en millään jaksa edes provosoitua ja suuttua. - Vaikka se kai oli Ap.N tarkoitus. 

Vierailija
2/5 |
21.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sullapa on ikäviä kokemuksia miehistä, harmi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
21.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sinäpä pyörit kummallisissa piireissä.

Minun tuntemani miehet ovat aivan ihania ihmisiä. Hyviä isiä, veljiä, kumppaneita ja ystäviä. En tunnistanut tekstistäsi mitään, mikä kuvaisi omia tuttavamiehiäni.

Suurin osa minua kohtaan inhottavasti käyttäytyvistä ihmisistä ovat naispuolisia.

Vierailija
4/5 |
21.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehet on mukavia.

Vierailija
5/5 |
21.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taisi muijan edellinen purkaus mennä ketuille.

Kuinka monta tällaista/viikko tuleekaan. Jää nähtäväksi.

Kun yleistykset ovat noin laajoja, kannattaa jättää muuten kommentoimatta koko infrantiili purkaus!