Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

7 asiaa jotka tappavat hyvän seksin

Vierailija
11.10.2016 |

Osittain itsestään selvää, osittain ei... ihan lista + muut jutut tietty:
http://kohokohta.com/uutiset/7-asiaa-jotka-tappavat-hyvan-seksin/

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
12.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tamppoonimainokset, pikkuhoususuojat, vaaleanruskeat alusvaatteet, feministi, itserakas, vaatetus, tietynlaiset hiukset väärässä päässä. m

Vierailija
2/4 |
12.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

8. Kumppanin ulkonäön tai seksitaitojen kritisointi

9. Seksillä kiristäminen. Jos et tee tätä et saa seksiä.

10. Vaatimalla joka kerta, että toinen saa orkun. Olemalla pettynyt jos ei saa ja syyllistämällä siitä.

11. Seksin vaatiminen. Et rakasta ellet anna seksiä. Eroan jos et anna seksiä.

Parhaimmillaan nämä kaikki ennakoivasti - jos jossain vaiheessa et enää anna seksiä, niin eroan. (Toimii kummallekin sukupuolelle, voi alkaa vaatia mieheltä seksisuoritusta joka päivä ja googlailla ennakkoon viagraa, että jos jossain vaiheessa ei toimi, sun pitää alkaa syödä näitä. Pakko toimia. Tarkkailen koko ajan toimiiko. Miksi ei meinannut toimia tänään? Et enää rakasta, jos ei enää toimi. Jne.) Siis vaikka monipuolista seksiä on molemminpuolisesta halusta joka päivä, niin näin ennakkoon uhkailemalla pitkäjänteisesti sen voi tuhota helposti ja varmasti ihan jokaiselta.

Vrt tykkäät leivoksista ja syöt niitä mielellään. Sitten joku alkaa jatkuvasti uhkailemaan sinua erolla, jos et syö leivolsia. Pari vuotta menee, mutta kokemuksesta voin kertoa, että nyt neljän vuoden jälkeen on alkanut tympiä ja tuntua, että seksi/leivosten syönti ei ole enää hauskaa ja vapaaehtoista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
12.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pieni ja kalju mies nylkyttämäsä jalkovälissä. Kalju vilkahtelee tissien välistä työntöjen tahtiin ja pidät hänen korvistaan kii.

Vierailija
4/4 |
12.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Pieni ja kalju mies nylkyttämäsä jalkovälissä. Kalju vilkahtelee tissien välistä työntöjen tahtiin ja pidät hänen korvistaan kii.

No älä pidä korvista kii, jos se keran tappaa hyvän seksin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme yksi