Caretero compass kokemuksia?
Onko kellään kyseisiä vaunuja?
Yhtään ainutta tuotearvostelua ei löydy noista vaunuista.
Kiinnostuin niistä kauniin ulkonäön ja edullisen hinnan takia. Ja se, että turvakaukalon saa kiinni vaunujen runkoon, on pelkkää plussaa.
Olen katsellut myös muita alle 400€ yhdistelmiä, mutta ne ovat yksinkertaisesti rumia. Miksi melkein kaikissa pitää olla kuvioita tai vähintään kahta väriä, jotka ei yleensä edes sovi yhteen.
Torista olen katsellut käytettyjä, mutta en näe järkeä siinä että ostaisin jotkut 10 vuotta vanhat emmaljungat samalla hinnalla, kuin täysin uudet suoraan kaupasta.
Kommentit (2)
Hei, meillä on caretero compass vaunut! Vauva ei ole vielä syntynyt eli ei oo vielä ehtinyt ulkona käyttää. Mutta ainakin nytten olen niiiiin tyytyväinen niihin. Siis aivan kevyet, kauniit, helppo kasata. Ja hinta ei oo pahaa, maksettiin niistä 260€ , puuttuu vaan turvakaukalo niihin ja niitä nyt ei oo missään :/ kaikki on myyty :/ mutta suosittelen, toivottavasti kestävät. Ainakin nytten olen niihin todella tyytyväinen :)
Olisiko nyt kyseisten vaunujen omistajia paikalla?