Miehet, tykkäätkö jos naisella on iso pimppi? Siis ulkoisesti ei sisältä
Enkä tarkoita mitään läskipilluakaan vaan sellaista pitemmän mallista, että on paljon limakalvoaluetta ja vaikka isot häppärit niin tykkäätkö?
Kommentit (46)
Joojoo ja paljon karvaa. Siinä tulee sellainen olo, että saa enemmän tussua samalla vaivalla.
Tykkään kyllä. On paljon seksikkäämpi kuin tyttömäinen viivapillu.
Haluaisen nähdä sen livenä, voisin sopiakin paikkaa, jos tietäisin tarkemmin missä olet ja kannattaako tavata ;)
Jooh tykkään ja karvaa kans, jos toivoa saa niin punaista karvaa kunnon pöhheikkö.😝
Vierailija kirjoitti:
Haluaisen nähdä sen livenä, voisin sopiakin paikkaa, jos tietäisin tarkemmin missä olet ja kannattaako tavata ;)
Joo, minäkin haluaisn nähdä sellaisen, mutta en jos olet se AP.
Ei kiitos. Kaunista, sirottele ja tiukka on parasta.
Kyllä, oikein kunnon posliini römpsä.
Iso vehje tarkottaa että on saaanut monen.näköstä sisäänsä nyrkkiä ja muuta isoa
Oskari kirjoitti:
Iso vehje tarkottaa että on saaanut monen.näköstä sisäänsä nyrkkiä ja muuta isoa
Jep fistaus tuli minullekki mieleen ja jättidildot.
Ohis, mutta mulle on ihan mahdoton ajatus, että jonkun alapäähän mahtuu nyrkki.
Melkein kaikille naisille mahtuu nyrkki, jos käytetään aikaa ja runsaasti liukkaria. Toki osalle suunnatonta kipua tuottaen ja mahdollisesti vaurioin. Tuleehan sieltä yleistä nyrkkikokoa isompi vauvakin ulos. Osalle venymisen ja täyttymisen tunne on nautinnollista. Naisia ja pimppejä on onneksi moneksi. Itsekin pidän erityisesti muodokkaasta klitoriksesta eikä muukaan isous haittaa. Mukautuvainen ja kiehtovahan se pimppi on.
Iso törröttävä klitta kiihottaa kyllä kovasti
tykkään myös sellaisista :)
Vuosia sitten törmäsin nuoreen naiseen jolla oli ulkoisesti suuren näköinen pillu. Hänellä myös sisemmät häpyhuulet olivat paksut ja ulkonevat. Kyllä tuolle mielellään antoi suuseksiä ja pitkään. Mielikuvat hänestä ovat niitä jotka vielä vuosienkin jälkeen palaavat ajatuksiin hyvinkin kiihottavana.
Vierailija kirjoitti:
Ohis, mutta mulle on ihan mahdoton ajatus, että jonkun alapäähän mahtuu nyrkki.
Pillun käyttötarkoitus, ohoi? Sieltä pitää mahtua ulos VAUVA.
iso klitoris on kuin pieni penis. Isot häppärit on kuin auki leikattu kivespussi
Jooo ne on just niin kuumia sellaset pikkuiset näkymättömät ei silleen kiinnosta joss saa valita :P
Ja minä ole aina nuori iältäni .. . ehkä vähän sama asia että kysyykö naisilta tykkääköse pienestä kalusta vain isommasta ;) . uskon että tiedän jo vastauksen :)
Kummallista tämä.