Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

13v ei ole kakannut..

Vierailija
23.04.2016 |

Ei ole käynyt isolla asialla ti jälkeen :/ eilen irtosi hieman mutta vain hieman.
Oli pikkumatkalla ke-aamusta eiliseen iltapäivään eikä kuulema kertaakaan käynyt siellä isommalla asialla, kysyin koska tiesin asian olevan hänelle "vaikea" poissa kotoa.
No, nyt sitten ollaan tilanteessa missä minä ainakin olen jo huolissani, normaalisti kuitenkin suolensa toimii 1-2x/pvässä. Ei kuitenkaan ole kivulias tms.

Apteekista suosittelivat Movicolia jota meillä jo olikin mutta eilisen 2 annospussia ja tämänaamuinen ei ole vieläkään tuottanut tulosta.

Huokaus, inhoan tällaista, syö kuitenkin päivittäin hevi-osastoa, juo ja leipä on lähes aina tummaa, liikkuu ja tuolla reissullakin oli paljon ulkona.

Neuvoja, vinkkejä?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
23.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kannattaa syöttää tai juottaa jotain mistä sillä menee maha sekasin niin eiköhän sen jälkeen ala suolisto pelaamaan ja tulemaan varpus parvea pyttyyn.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kuusi neljä