Puhelinmyyjät 2 katsooko kukaan?
Kommentit (19)
Salkkareita moninverroin parempi sarja. Voi hupailla itse laskemalla montako kertaa Miksu sanoo v-alkuisen naisen elintä tarkoittavan kirosanan jakson aikana :D
Vielä en osaa sanoa kumpi kausi parempi, odotetaan tämä kausi loppuun. Tosin tähän mennessä näyttää siltä että eka kausi oli parempi, mutta ehkä tämä kausi vielä yllättää.
^Ei sillä ole väliä, tosin todennäköisemmin ei, vaan leikattu vaan sopivasti että on mahdollisimman viihdyttävä.
1. kausi oli paljon parempi, oli aidompaa ja siten hauskempaa menoa
Eilen katsoin puolet jaksosta, sitten oli pakko lopettaa, kun joka toinen sana oli v-alkuinen. Ainakin käsikirjoittaja pääsee helpolla, kun joka toiseksi sanaksi kirjoittaa v***u ja puolet ohjelmasta on ryyppäämistä.
Sillä yhdellä hepulla oli aika jäätävät tatuoinnit vaikka muuten oli ihan kiltin oloinen.
Se on ihan tyhmä se niitten pomo :D
Elääkö ne oikeasti siitä työstä vai onko joku sivuduuni? Tai ehkä vain vuokrat ja muut kulut ovat siellä sen verran alhaiset. Ihmetyttää silti :O
Siellä on ihan naurettavan halpaa Suomeen verrattuna :)
Katoin foxplayssa noi mitä on tullu ja eka vaikuttaa paremmalta. Tokas hahmot aika tylsiä
Toinen kausi paljon tylsempi kuin ensimmäinen. Toivottavasti uudet myyjät tuovat vähän viihdettä!!
Henkka sai lähdöt. Just katoin foxplaysta. Tais Inka olla tässä jaksossa selvinpäin kun oli niin vaivautuneen oloinen toisin ku viime jaksossa. Miks nyt tulee vaan 10 jaksoa?
Ihan paska tää toka kausi :( tylsät tyypit ja muutenki paljon surkeempi meno ku eka kaudella
Kuka sitä paskaa jaksaa katsoa.