Vituttaa niin paljon toi miehen suku!!!
Oltiin syömässä miehen vanhempien luona pääsiäisenä ja taas oli laittaneet hopeat ja porsliinit pöytään ja leuhkivat oikeen niillä et mikä oli Ada-tädiltä ja mikä ostettu Pariisista. Ja monta ruokalajia ja ihan kaviaaria munan päällä ja lohta. Ja kokolihaa oli tietty kun eihän tolle fiinimmälöe väelle jauheliha tai broileri kelpaa. Ai saatana kun syletti kattoo sitä menoa ja kuunnella niiden keskustelua! Mitä helvettiä ne luuleet olevansa, samanlaista paskasakkia kuin täällä kaikki muutkin. Ei siinä korkeat koulut ja tittelit merkkaa mitään.
Ja mieskin on siellä aina niin olevinaan ja jumalauta pikkutakissa piti senkin siellä istua! Mut mä laitoin paskaset kollarit ja jonkun vitsipaidan kun ihan yhtä hyvä oon kun nää pelletkin! Siinähän ihmettelivät kun mun paidassa luki OLEN TOOPEN KANSSA ja nuoli osoitti anoppiin!!!!!!
Kommentit (9)
Kiva kirjoitus. Mielikuva herää ja hymyilyttää (vaikka tarina tottakai)
Vierailija kirjoitti:
Sulla on varmaan hyvä p*llu, kun miehes jaksaa katsella sua.
No kato näinnhän se on ;)
Tuli äijälle kallis kännipano kun tulin kerralla paksuksi :D
Ja joutuu elättämään mun entisetkin pennut!
Juoppohan se äijä on ja täys luuseri.
Ap
Katoin nin miehen sisko oli laittanu kuvia faseen mut musta ei ollu yhtää kuvaa! Ylläri pylläri!
Ja kirjoitti että helmeilevää lasissa. Mä kommentoin et ai sitäkse olikin mä luulin vallan muuksi keltaseksi nesteeksi. Vai ehkä säkin tarkoitut sitä itteään.
Mä en muuten ymmärrä ihmisiä jotka ei puhu kusesta ja paskasta. En pysty luottaa sellasiin hienostelijoihin tiäkkö? Ap
Ois menny läpi ilman tota paita juttuu :D