Minulta kysyttiin otanko suihin jos saan 100€
Sähköpostin kautta. En ole ikinä ennen ollut "läheisessä kontaktissa" kehenkään mieheen, mutta prostituutio on pitkään pyörinyt mielessä. Suihinottoakin olen halunnut, mutta en sitten tiedä. Jänskättäs mutta haluaisin kokeilla. Ja entä jos oon huono? Jos mies on todella likanen (alakerrasta että mieleltä, heh)
Paljon kysymyksiä, vähän kokemusta
Kommentit (10)
Ota huomioon mahdolliset taudit. Esim hiv.
No ei ihme tää jänskättää. Halvalla menee. Unohda.
Tuohon hintaan pitäisi saada kyllä jo puolen tunnin pano.
Älä nyt ainakaan kenenkään vierasta kullia paljaana suuhun ota!
Älä lähde tuohon. Kadut myöhemmin.
Olet arvokkaampi.
Vierailija kirjoitti:
Älä nyt ainakaan kenenkään vierasta kullia paljaana suuhun ota!
Niinpä. Kannattaa ensin tutustua mieheen vähintään puoli vuotta, koska ystävyys poistaa maagisesti sukupuolitaudit ihmiseltä kuin ihmiseltä.
Yritä tinkiä hintaa vähän ylös, sano vaikka hinnaksi 103 €. Muuten saat vain halvan maineen. Turha jännittää. Hyvin se menee. Muista kuitenkin laittaa reilusti liukuvoidetta suuhun.
Ottaisko joku nainen mun kullin perseeseensä tuhannella eurolla? Olen ehdottomasti terve ja haluan myös laueta sinne syvälle ja katsella kun piereskelet spermat ulos.
Pyydä putsaamaan alakerta ja ota suihin. Kaikki voittaa.