Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Aattona ei täällä sitten keskustella illalla siitä, miten ilta on mennyt! Rekaisteröitymispakko...

Vierailija
23.12.2015 |

Eilen halusin tulla hetkeksi höpisemään puuhailtuani koko päivän ja lahjat paketoituani. En voinut sanoa sanaakaan, koska kello oli 23 -> Tuntui NIIN tyhmältä! Helvetin Sanoma Media, vaikka olenkin tilannut Hesaria aktiivisesti yli 20 vuotta eikä tämä ole Hesarin palsta niin silti sanon, että helvetin Sanoma Media!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.12.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei se kyllä ole Sanoma median vika, vaan niiden, jotka ovat tehneet palstasta henkilökohtaisen propagandakenttänsä. Rekisteröitymispakko on voimassa sen takia, että kirjoittajat eivät ole osanneet käyttäytyä. Jos hingut kirjoittelemaan yhdentoista jälkeen, voit rekisteröityä. Ei se niin vaikeaa ole

Vierailija
2/3 |
23.12.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan hyvä juttu. Ei niitä valitusketjuja viitsi edes lukea, jossa mies taas pilasi joulun.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.12.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mielestäni on hyvä että yöllä on rekistöröitymispakko. Muutenkin modet voisivat pitää tiukempaa linjaa esimerkiksi rasismin suhteen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kahdeksan neljä