Hoikan naisen läskimaha?
Heh joo otsikko...mutta löytyisikö mammoilta jotain superkeinoa siihen, miten nimenomaan alavatsan läskejä saisi pois? Tiedän, ettei rasvaa voi polttaa täysin paikallisesti, mutta kyllähän sitä fitnesstypytkin treenaa aina jotain osa-aluetta.... en siis ole ylipainoinen ja esim yläkroppa on muuten hoikka, mutta alavatsassa hirveä pömppö, reisistä ja perseestä puhumattakaan...yök.
Kommentit (6)
No eihän siihen auta kuin laihduttaminen.
Laihaläski. Treenaa keskivartalon lihaksia.
Minulla on kyllä lähtenyt alavatsalta läskiä yllättävänkin hyvin ihan reippaalla kävelyllä ja pyöräilyllä. En tiedä toimiiko kaikilla. Liikun keskimäärin 1,5 tuntia päivässä.
Heips. Ole ihan tyytyväinen alavatsan läskiin, sillä sairastuin taannoin rintasyöpään ja toinen rinta poistettiiin ja minulle tehtiin siitä mahamakkarasta uusi rinta, joka lihoo ja laihtuu luonnollisesti eikä ole mikään silikonimöykky.
Diiddiid