Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Paljonko voi kirppiksellä pyytää

Vierailija
06.02.2006 |

pari kertaa käytetystä tutta collegepuvusta?? Entäs vauvan bodyt? Vauvalehdet -05 vuosikerta, paljon per kappale?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käytetystä collegepuvusta olen itse maksanut max 6¿, jos oikein on sattunut miellyttämään ja on hyvässä kunnossa. Bodyt n. 4¿ jos on siistejä. Lehdistä en osaa sanoa, kun en ole koskaan ostanut. 0,5¿ kpl?



Vierailija
2/4 |
06.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen kyllä valmis maksamaan vähän enemmänkin jos näen, että vaate kuin uusi ja ovh ollut jotain 20egeä tai enemmän (tutan puvut yms)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei voi pyytää 4e,korkeintaan 2e ja sit pitää olla liki uudenveroinen.

Vierailija
4/4 |
06.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Leikki-ikäisen collegepuvusta voi jo maksaa hieman enemmän jos on todellakin uuden veroinen, mutta vauvojen pukuja on huippusiistejä tosi paljon tarjolla. Eilen oli paikallisella kirpillä käyttämättömiä vauvan vaatteita kokoa 60 cm, potkarit ja paidat 1-1,50, collegepuvut 5 e. Musta ne oli aika halpoja, mutta ale-aikaan saattaa saada kaupastakin collegepuvun 5 eurolla.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yksi viisi