Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Peppuseksistä

Vierailija
01.01.2006 |

Luin näitä viestejä, ja tämä aihe kai aika tasaisin väliajoin toistuu. Aika harva sitä sitten näyttää kokeilleen, tai sitten ne kokeilijat eivät vaan hengaile täällä vauva-lehden sivuilla.



Me kokeiltiin sitä ekan kerran " oikeasti" eilen, ja aloite oli minun. Liukkariakin käytettiin paljon, silti ei oikein onnistunut.. ja sitä paitsi mies laukesi silti heti. Ehkä joskus kokeillaan uudestaan, mutta ei varmaankaan tule meidän arkiseksiin mukaan. Mutta sitä en ymmärrä, että peppuseksiä ei pidettäis kiihottavana, mulla ainakin pepun seutu on tosi kiihottuvaa aluetta ja se tuntuu ihan mahtavalta, kun mies laittaa sormen peppuun ja samalla nuolee pimpsaa.



No, joskus mäkin ajattelin että onpa sairasta... vaan jos tapahtuu molempien tahdosta eikä ketään satuteta, niin eipä tuossa mitään pahaakaan ole. Me ollaan miehen kanssa oltu yhdessä 15 vuotta, joten välillä on ihan kiva kokeilla jotain muuta..

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
01.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

eli miestäsi kiihotti niin kovin ettei pystynyt enempää pidätteleen.

saiko edes kunnolla sisään?

sun miehen täytyy olla onnellinen että saa olla tuollaisen naisen kanssa jolla vielä 15 aviovuoden jälkeen saa jotain uutta!!

toivottavasti miehesi ymmärtää millaisen kultakimpaleen on saanut käsiinsä



-mici-

Vierailija
2/8 |
01.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä meidän parisuhteen aikana on ollut niitäkin aikoja, kun seksi on ollut tosi vähäpätöisessä roolissa. Etenkin esikoisen synnytyksen jälkeen oli hiljaista pitkään, mutta uskomatonta kyllä nyt kun meillä on kaksi pientä lasta niin yhtäkkiä ollaan taas tultu aktiivisemmiksi ja homma on kivaa. Mutta varmaan jossain vaiheessa taas hiipuu, taitaa mennä vähän aaltoliikeittäin tämä meidän seksielämä.



Miehellä on ollut oikeastaan aina pieni " ongelma" , että häneltä tulee liian helposti. Kortsun kanssa ei tule niin helposti kuin ilman. Kyllä se eilen taisi kuitenkin vähän olla siellä sisällä, kunnes luiskahti pois. Kokeilemme joskus uudestaan, josko kokemus auttaisi ja homma alkaisi toimimaan.



Täytyy alkaa lukemaan tätä palstaa (eka kerta kun tänne tulin visiitille), ehkä täältä saa vinkkejä parempiin asentoihin ja muihin kikkoihin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
01.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

tosi nopeasti. Mutta siihen autto (ainakin meillä) erektio rengas. Luulis auttavan teilläkin jos kortsun kans kestää hommailla pidempään.(puristus tulee kortsussakin sinne juureen) Eikä muuten maksa paljon. Hyvät jatkot.

Vierailija
4/8 |
03.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ainakin peppu seksissä jos mies laukee nopeasti

sillä ei varmaan tunnu naisesta hyvältä jos mies nai peppuun tunnin tai jotain.

En tosin ole asian tuntija koska en ole rakastellut peppuun mutta ...



-mici-

Vierailija
5/8 |
04.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

nainen

Vierailija
6/8 |
04.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mies haluaisi useamminkin, mutta mulla pitää olla oikeanlainen fiilis että kiinnostun peppuseksistä. Ja olenpa ajatellut sen niinkin, että kun harvakseltaan saa tuota erikoisuutta niin pysyy mielenkiinto yllä eikä siitä ainakaan tule rutiinia:)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
04.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä myös silloin tällöin.

Vierailija
8/8 |
04.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

-mici-