Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jos miehesi antaa pusun toiselle naiselle suulle( ei nuoleskele) heittaisitteko ukon heti pellolle ja avioeropaperit vetamaan?

Vierailija
08.12.2005 |

Tällä kysymyksellä kartoitan av:n uskollisuus-tuntemuksia

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
08.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole mies minuakaan heittänyt pihalle, kun olen muilta saanut pusun poskelle - taikka halannut kunnolla - kaikista ei toki ole tietoinen, mutta monet on nahnyt ihan livenä.

Vierailija
2/6 |
08.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen kova koskemaan muihin ihmisiin, mutta mieheni ei kovin helposti esim. halaa kuin läheisimpiä ystäviään, varsinkaan naisia

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
08.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta kyllä saisi mies kuulla kunniansa. Ja voisi mennä jokunen aika ennen kuin pystyisin asian unohtamaan ja anteeksi antamaan.

Mieheni ei kyllä ole sellaista tyyppia, että alkaisi jotain muuta kuin minua pussailemaan, joten jotain täytyisi olla pahasti vialla jos niin kävisi.

Vierailija
4/6 |
08.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meidän kaveripiirissä halailu on tavallista ja pussailukin jossain määrin. Itsekin pussailen ystäviäni, he tosin sattuvat olemaan naisia, mutta jos mies pussaisi omia naispuolisia ystäviään, en usko, että ihan hevillä suuttuisin tai tulisin mustasukkaiseksi. Eihän sitä koskaan varmasti tiedä, saattaisi sellainenkin tilanne tulla eteen, mutta sittenpähän riitelisin ja mököttäisin korkeintaan.

Vierailija
5/6 |
08.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

tosin pitää myöntää että pieni mustasukkaisuuden peikko jossain sisällä käväisi, mutta piilotin sen. Toinen naisista oli mieheni veljen avovaimo ja miehen veli oli myös paikalla ja toinen sellainen nainen josta en osaisi olla ollenkaan mustis ulkonäöllisistä syistä...

Vierailija
6/6 |
08.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eroais en kuitenkaan vaikka minkälainen suudelma olisi kyseessä, eiköhän eroon tarvita vähän enemmän.



Suulle suukoteltaessa on kuitenkin niiiin monta aste-eroa, kyllä minä katson että pikainen pusu on eriasia kuin lämmin eroottinen suudelma (ei kieltä) pitkine katseineen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kaksi