Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Pakko taas tehdä tästä aloitus... stalkkasin miehen fb.n (ov)

Vierailija
10.02.2013 |

ja löyty melkoista törkyä. Pahinta on se, ettei olla mitään nuorukaisia (mies kohta 50) ja muutama yhteinen vuosi takana.



Noh, jokin naisen kuuluisa vaisto ajoi minut tähän hirmutekoon ja nyt ei puhettakaan, että voin jatkaa miehen kanssa.



Eli? Millä syyllä nyt nukun sohvalla ja eroan, kun en todellakaan kehtaa kertoa lukeneeni sen fb.n viestejä??

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
10.02.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toinen nainen?

Vierailija
2/3 |
10.02.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

miehen käyttäytymisestä ja haluat aikaa saada itsellesi selvitettyä tunteitasi. Ja koita saada se miekkonen nalkkiin esim. tekemällä yllätystsekkauksia kun epäilet sen olevan pettämässä...riippuu vähän mitä oikrin löydit. Kerro vähän lisää!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
10.02.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

sieltä löyty viestiketjuja monen naisen kanssa ja vonkaustyylisiä (miehen puolelta siis)



Pahimpia oli äijien kanssa suunnitellut irstailumatkat thaikkuihin ja unkariin.

Eräs sen kaveri asuu siellä ja kuvaili miten mahtava meiniki on ja naisenkin saa 10 dollarilla päiväksi. Mies kommentoi, että paratiisilta kuulostaa ja tulossa on, kunhan ajankohta sopiva ym.ym.



Olen kuitenkin ihan aikuinen nainen ja kaikenlaista kokenut sekä nähnyt enkä edes vaivaudu enää mitään selvittelemään tuollaisen kanssa. Ei ole mitään kysyttävää tai sanottavaa.



kun vaan korrektisti keksis millä verukkeella sen saa muuttamaan pois? Pää lyö nyt hieman tyhjää ja ei anna inspiroita.



Ap