hehe, kaikki ne malliksi yrittää pyrkiäkin:)
Kommentit (19)
Vierailija:
miten te paskahousut kateelliset jaksattekin?
Tuo blondi on sitä paitsi liian lyhyt malliksi, tuon tumman pituutta ei mun mielestä mainittu. Tumma tyttö on ihan nätti, mutta ei mitenkään massasta erottuva.
Jos mä olen jonkun ulkonäölle kateellinen, niin kyllä mä sen voin myöntää. Ei mun tarvitse muiden mieliksi kehua kauniiksi jotain sellaista ihmistä joka mun mielestä ei ole kaunis. Myönnän olevani kateellinen esim. Catherine Zeta Jonesille ja Angelina Jolielle heidän upeasta ulkonäöstään.
muistaakseni siltä otettin jo kerran muksukin pois, sitten ryhdistäyty. meikillä hyvännäkönen.
pakko mainita sellainen seikka teille jotka puhuitte joidenkin tyttöjen pituudesta: tuon sivun kautta voi saada monenlaista työtä,katsoin että sieltä haetaan tyttöjä mm.tv-mainoksiin,musiikkivideoihin,hiusmalliksi esim.jotain lehtikuvia varten ja myös promohommiin(esim.autonäyttelyt jne.)
Niin tuollaisissa keikoissa ei ole pituuden kanssa mitään tekemistä.
ja se jos mikä on oikein heille!!!
kiva että täällä on joku muukin..
Vierailija:
Nättejä on joo, mut malleja....
Veit sanat suustani, noilla pituuksilla pitäis valitettavasti haudata kaikki mallihaaveet, pornomalliksi voisi olla saumoja. Ja olisi mielenkiintoista nähdä blondi ilman meikkiä...
BMW-BEIBE sopis lähinnä johki halpaan pornoleffaan...tosi mauton muija
Bemaripimu on sen sijaan ihan tusinatavaraa oleva kebabtissi. Hävettää sen puolesta kun ressukka luulee vielä, että kaikki miehet tykkää isoista tisseistä, blondeista, bimboista... *hohhoijaa*
Wanna-be-malliteinit saavat lisätä kuviaan sinne ja toivoa että joku " löytää" ne sieltä. Miten surullista! :(
Ärsyttää tuo jatkuva arvostelu. Toi nyt vaan on osa nykytyttöjen kehitystä ja itsetunnon kasvatusta. Antaa lasten yrittää. Kaikki on ihan nättejä tyttöjä. Mainoksissa ja pelkissä kuvauksissa voidaan alle 175 senttisiä ja nuorten- ja lastenmalliston kuvauksissa ja näytöksissä varsinkin.
Monella ei ole varaa käydä kalliita huijarikursseja mallikouluissa, sillä eihän suomessa ole montaakaan hyvää ja oikeaa mallikoulua, mistä voi päästä oikeesti töihin. Ihan hyvä tapa tämäkin hakea töitä, kunhan muistaa pitää järjrn päässä, eikä usko sisisilmäisesyi kaikki papparaisia, jotka lupaa kuuta taivaalta.
Tsemppiä yritteliäille ja näteille nuorille!
Vittu mitä luusereita te kateelliset ämmät olette.
Joo ja itse olen 32 ja kirjoitan tahallani kirosanoja jotta menis paremmin perille asia. Joo, enkä ole kouluttamaton myöskään ;)
miten te paskahousut kateelliset jaksattekin?