Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Sukulaistyttöni seurustelee bandidos-miehen kanssa, pitäisikö säikähtää?

Vierailija
09.06.2012 |

22v. tyttö on yhtäkkiä "parisuhteessa" jonkun nahkaliivihemmon kanssa, joka on häntä selkeästi vanhemman näköinen yrmyke. Ei muuten, mutta tyttö on itsestään epävarma, hänellä on diagnosoitu kaksisuuntainen mielialahäiriö, alkoholistiperhetausta. Ja nyt toi! Pitäisikö olla niin huolestunut kuin olen?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis tuollainen epävarma tyttö varmasti kaipaa juuri itsevarmaa ja järeää miestä suojelemaan itseään tms. Arvot ei varmaan noin yleisesti ole parhaat mahdolliset motiristikerholaisilla, mutta se hyvä, että käsittääkseni omistaan kyllä pitävät huolta ja sitoutuvat jne.

Vierailija
2/2 |
09.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

huolissani, onkohan mies omistushaluinen ja eroaminen miehestä vaikeaa tai mahdotonta. Mies oli kirjoitellut tytön seinän täyteen jo rakkaudentunnustuksia. Ei vaikuta normaalin touhulta. Vaikuttaa siis tyypiltä, joka tekee jotain kauheeta, jos rakkaus loppuu tai kun sukulaistyttöni varmaan pettää häntä, koska petti edellistä poikaystävääkin, koska on niin epävakaa ja noin käy jos ei syö lääkkeitään.:( Sukulaistyttöni on siis huithapeli ihminen, jonka on vaikea elää normaalia arkea, elämä on vain ryyppyreissuja ja kaikenlaista muuta arjesta irti nostattavaa. Mitään ei voi tehdä, jos hän ei itse syö lääkkeitään.

Huoleni on aito.:(

ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä seitsemän yksi