Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Viiking XPRS

Vierailija
09.06.2012 |

Sunnuntai-iltana lähdössä Viikkarilla tallinnaan. Yöpyminen rannassa. Auto mukana Kokemuksia? Millanen ruoka? Viihtyvyys? Muuta?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
09.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kerho näköjään sai tänne vapaalippuja:/



Mutta kiitos oikeeta tiatoo kertoneille!

Vierailija
2/3 |
09.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Emme yöpyneet, jatkoimme Tallinasta Latviaan.



Ihan peruslaiva, on baari ja pari ravintolaa. Taxfree, ja tanssipaikka. Lapsille leikkipaikka, jossa oli joitain konsolipelejä.



Emme syöneet buffetruokaa vaan jotain perusmättöä mistä veloitettiin painon mukaan. Ihan ok. Istumapaikkoja tosin ei meinannut löytä millään, istuskelimme ruokailemassa ikkunalaudalla (joka kyllä kävi ruokapaikasta, kun minulla oli mukana silloin 11-vuotias lapsi).

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja se on muuten Viking, ei Viiking.



Ruokapaikkoja siellä on useampia, sen kun valitset mieluisan, katso vaikka nettisivulta vaihtoehdot. Kovin viihtyisä se ei sillen kyllä ole, kun kaikki ihmiset on siellä ravintoloissa ja käytävillä, kun suurimmalla osalla ei ole hyttiä.



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme kolme