Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

40+ naiset!

Vierailija
02.05.2012 |

Raskaustesti näytti negaa,menkat jo 8 pvää myöhässä!Mutta jos tässä olisi raskaudesta kyse,niin nyt ois vkot jo 13!!Voiko tässä vaiheessa luottaa testiin enää..??Eikö se istukkahormoni jo vähene näillä viikoilla...?



Lisäksi ihmettelen kun kahdet menkatki ollu jo tuon yhdynnän jälkeen..tulivat kyl pari päivää myöhäs ja olivat ehkä hieman niukemmat..



Osaako joku sanoa jotain,kokemuksia ehkä??Vai joko tää on jotain menopaussia??

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
02.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

on kuukautiset alkaneet tulla n. puoli vuotta sitten epäsäännöllisesti. Aiemmin olivat tasan tarkkaan kuun vaihteessa, mutta sitten aikaistuivat yhtäkkiä parilla viikolla ja sitten taas viikolla. Nyt ihmettelen että koskahan seuraavaksi mahtavat alkaa... ikää on 44 v.



Lueskelin netistä asiasta,kuuluvat tähän ikään. Menopaussi voi alkaa jo päälle nelikymppisenä juuri epäsäännöllisillä kuukautisilla, ja varsinainen kuukautisten loppuminen tapahtuu useinkin vasta myöhemmin, n. 10 vuoden päästä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän neljä