Varattu mies flirttailee minulle ERITTÄIN suorasukaisesti...
Kyseessä komein ikinä tapaamani mies ja niin pantavan näköinen, että jalkoväli kostuu heti kun ajattelenkaan häntä. Tähän asti olen jaksanut kieltäytyä mutta pian en enää jaksa. On kaverin kaverin mies.
Tapaamme 2-4 kertaa kuukaudessa työn merkeissä useita tunteja kerrallaan. Jos lähistöllä on muita, on äärimmäisen asiallinen puhuessaan, mutta ohimennen saattaa hipaista nopeasti. Jos ollaan kahdestaan, tulee muka seisomaan selkäni taakse ja katsomaan näytöllä näkyviä tietoja. Oikeasti katsookin olkani yli rintojani. Samalla kuitenkin sujuvasti kommentoi ehdotuksiani. Eikä häkelly vaikka huomaakin minun yllättäneen hänet tuijottamasta rintojani. Aluksi flirttailli hienovaraisesti, viime aikoina on edennyt rohkeampiin juttuihin. Puhuu kahdenkeskisestä saunaillasta ja iskee silmää.
Tänään palaverissa tuli taas seisomaan taakseni ja puhuessaan vahingossa (tai tahallaan) painautui selkääni vasten ja tunsin miten hänellä seisoi. Halusin niin pyöräyttää pyllyä kyrpää vasten ja sitten levittää jalkani hänelle, mutta sain pidettyä itseni kurissa.
En kestä enää kauaa, pian rukoilen häntä panemaan minua. Jos ja kun mies tekee ehdotuksen, suostun heti...
Kommentit (5)
Onkohan kyseessä meidän työpaikan "Auervaara"? Komea mies, eipä siinä mitään, mutta tosiaan naisia kierroksessa vaikka kuinka ja monta. Että et todellakaan ole ainoa, ja muista tosiaan se kondomi. Taudit leviää ja vahinkolapsi varatulle on tosi nolo juttu.
Muistathan sitten että mies myös kertoo suhteestanne kaikille selkäsi takana, on jo varmasti kertonut että kohta heruu. Näin ainakin meillä ;)
kuitekaan hyvältä. Tavallinen mieshän tuo kuulostaa olevan. Itse vaan sepustat tuon muka seksikkään kuuloiseksi. Joo, "iso kalu painautui jne..."
Nooh, kukin tyylillään.
on komea ja hurmaava mies ja tietää sen itsekin, sillähän sille irtoaa naisia vaikka kuinka kumppanista huolimatta, ja kaikki huokailevat kaverille kuinka mies tiirasi tissejä ja hiplasi ohimennen, ah ja ooh..
Perjantai-illan terveiset Porvoon perukoilta. Seksinovellistin pöytälaatikkotarinoita osa 1.
Nuo alkaen "jalkoväli kostuu kun ajattelenkin häntä, sitten "ehdottelee saunailtaa ja iskee silmää", tulee taakseni ja katsoo oikeasti rintojani ja loppuhuipentumana kyrvän hinkkaaminen ap:n selkää vasten oli kyllä jo niin yliampuvan proosallista pornokirjallisuutta parhaimmillaan, että kiitos vaan makeista nauruista.
Koita ap pärjäillä, mies varmaan ensi kerralla jo ottaa sen "seisovan kyrvän" ulos housuistaankin, vai yltääköhän se jopa housunlahkeestakin ja truuttaa mällit selkääsi. Jaksuja!
ole varmasti ainoa kenen kanssa se pettää naistaan joten muista kondomi.