Mies: Kuvaile mahtava naisen antama suihinotto!
Kommentit (12)
Paljon sylkeä, pitkiä liukuja. Kiihottavaa jos kalu valmiiksi märkänä naisen omista limoista,
Sopiva avustava puristus kädellä (joka hellittää lopuksi, ettei ole putki tukossa ja saa laueta vapaasti, myös liian kovaa imeminen lopussa aiheuttaa sen ettei oikein tunne onko "pilli tukossa" ja tuliko sieltä edes mitään, kiteytettynä: kun tuntuu että nyt laukeaa, hellitä otetta ja imua, tuntuu paremmalta).
Innostunut iloinen ilme, joka viestii miellyttämisen ilosta, varsinkin kun silmät syttyy kuin mieluisaa joululahjaa avatessa kun alkaa spruittaamaan. (pornoleffojen/kuvien kärsimystä tai kovaa kakkahätää viestivät ilmeet ei sytytä yhtään)
Jos kyseessä satunnainen pelkkä suikkari ilman yhdyntäaikeita, asian viestiminen niin, ettei ole epävarmuutta mihin pyritään ja ettei se ole epämiellyttävä lopputulos. ("anna tulla vaan", "aion jatkaa loppuun", "tuu mun suuhun" tai nössömpänä vaihtoehtona "sano enneku tulee").
Kiusoittelua ehkä alussa, mutta ei sen jälkeen. Jos aloitat löysästä, älä lirputtele vaan ota se vaan suuhun ja ime.
Pyri olemaan suorassa eikä sivuttain.
Jos nuolet, pidä kieli leveänä ja paina kalua sitä vasten reilusti. Älä tee jos kieli kuiva.
Laita hiukset ponnarille tai pidä ne toisella puolella, niin ettei ne mene ikävästi väliin (voi kirpastakin jos semmoisella jännitetyllä siimalla vetäsee herkällä hetkellä) ja on kivempi katsellakin :)
Kiitä lopuksi :)
Kiitä lopuksi :)
Tarkoitit kai, että Sinä kiität lopuksi! :)
tämän kirjoittaja osoitti ettei ymmärtänyt yhtään mistä oli kyse. tarkastapa ketjun otsikko.
kuin maailman paras joululahja, kuumankostea ja hidas, tajunnan räjäyttävä :) Sellainen joka saa mielen kirkastumaan rumimpanakin talvipäivänä. Onnekas olen kun sellaista olen parikin kertaa kokenut!
Mikäli kuitenkin haetaan yksityiskohtaisempaa ja konkreettisempaa kuvausta, niin alku on hauska ja kiusoitteleva, vehkeellä leikittelevä, ja tästä eteenpäin ihanan hidas (kärjen lipominen tai nopea lupsutus ei ainakaan allekirjoittaneella toimi alun jälkeen)
Se kun nuolee säkkejä ja runkkaa samall kuolasta märkää munaa ja ottaa lastin suuhun nielee ja vielä rutistelee koko torven tygjäksi ja nuolee munan ihan puhtaaksi spermasta.
Mun mielestä se on parasta kun nainen makaa sängyllä selällään ja pää tyynyllä ja minä olen miehenä siinä päällä ja itse liikutan penistä hänen suussaan ja laukean hänen nieluunsa.
Naiselle myös aika helppo tapa kun ei tarvitse maistella spermaa.
Aika erilaisia vastauksia. Kommunikointi lienee siis tärkeää.
kättä mahd vähän, syvältä tuntuu hyvältä, kitalaen ja kielen väliin, myös kielellä vartta pitkin, siinä se ja hiljaa se loppu että tuntuu sopivasti ja kauan
Jos saan laueta suuhun on se unelmaa.
Vierailija kirjoitti:
Mun mielestä se on parasta kun nainen makaa sängyllä selällään ja pää tyynyllä ja minä olen miehenä siinä päällä ja itse liikutan penistä hänen suussaan ja laukean hänen nieluunsa.
Naiselle myös aika helppo tapa kun ei tarvitse maistella spermaa.
Ihanan kiihottavaa.
N24
Joku tykkää, että terskaa oikein imetään voimalla, joku, että lipsutetaan esinahkaa, kolmas jostain muusta. Ei näköjään voi tietää ennen kuin kokeilee tai kysyy.
Kun nainen ottaa löysän munan suuhun ja alkaa imeä sitä sen kovettuessa. Ensin kielellä hieman pyöritellen ja kiusoitellen jonka jälkeen ottaa munan kunnolla suuhun. Lopettaen pitkän poskeen oton kunnon syväkurkkuun jonka jälkeen saan laueta hänen suuhunsa.