Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Viimeyönä

Vierailija
03.02.2012 |

heh, heräsin siihen kun mies hinkutti itseään minua vasten.(siis seksimielessä, siitä ei epäilystäkään, koska muna pystyssä oli) En jaksanut reagoida mitenkään joten lopettikin aika nopeasti. Myöhemmin itseäni kadutti kun en sitten "herännyt kunnolla" :D Appajee kun päästään molemmat kotiin tänään töiden jälkeen, saas kattoo haluttaako vielä ;)

Onkos ehdotuksia kuinkas sitä sitten oikeen yllättäis?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
03.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vedä posliiniksi. Mieluiten kuumavahaus ettei jää sänkeä. Siinä yllätystä kerrakseen ellei mies ikinä saanut poslaria.

Vierailija
2/4 |
03.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oisit muutaman kerran vastannut miehen liikeisiin ja hieraissut pepulla miehen kalua vasten kuin unissas. Mä tee usein juuri noin ukolle, jos se alkaa yöllä hinkata muna pystyssä peppua vasten. Siitäkös se innostuu ja saan nauttia lusikassa kiihkeän yöllisen panon. Mun ei yöllä edes tarvii pelätä, et lapset heräis. Niin on käynyt usein illalla, kun ovat vasta nukahtaneet.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
03.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taispa olla viime viikonloppu, kun nainen oli nukahtanut ennen minua kylkiasentoon ja jalat koukkuun.

Pienen tovin siinä vierellä pyörittyäni puolihuolimattomasti kopaisin jalkoväliä kämmenellä. Ja kuin ollakkaan se oli märkä. Mitä lie unta nähnyt, vai liekköhän se aina märkä.

No, kun märkä pimpero käsiini osui, niin sehän oli kuin kutsuhuuto vehkeelleni. Eli seisokkihan siinä tuli.

Pieni hellävarainen pusuttelu ei saanut naisessa elonmerkkiä, enkä viitsinyt siinä yksin runkatakkaan, niin päätin työntää kaluni hänen pimperoon. Liekkö ollut osittaista koiranunta kun jotain työntöihin vastailikin, mutta enpä enempi herätellyt. Itse sain mällit lennätettyä pimperon perukoille ja erittäin hyvin unenpäästä kiinni. Tais vasta aamulla vessaanmennessä huomata, että mitä olin tehnyt kun valui mällit sääriä pitkin. No, uusintaahan se sitten tiesi..

Eli, kannattaisi herätä siihen yölliseen kiehnäämiseen, nin et jää ilman..

Vierailija
4/4 |
04.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vedä posliiniksi. Mieluiten kuumavahaus ettei jää sänkeä. Siinä yllätystä kerrakseen ellei mies ikinä saanut poslaria.

jos teet niin seksi loppuu niinkauaksi aikaa kun on kasvanu entiselleen