Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies täyttää viikon päästä 40! Tajusin vasta... Miten juhlistaa?

Vierailija
24.01.2012 |

En ehdi kasata yllätysjuhlia, eikä hän niitä varmasti haluaisikaan. Kysymykseeni toiveistaan vastasi haluavansa kahdenkeskistä aikaa kanssani.. Ja extrarahaa ei tietenkään juuri nyt valitettavasti olisi, mutta jotenkin pyöreitä on juhlistettava!



Nyt ehdotuksia kehiin siskot!!!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
24.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kahdestaan kotona. Jotain, mistä erityisesti pidätte, vaikka leffailta ja hyvää syötävää ja juotavaa. Tai lähdette kaupungille.

Vierailija
2/4 |
24.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

anna sitä ilmaiseksi synttärilahjaksi, eli kakarat hoitoon muualle ja mies sun hoitoon

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
24.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta jotain poikkeavaa pitäisi keksiä, jottei ilta mene liian tavanomaiseksi..



Hmmm...



ap

Vierailija
4/4 |
24.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mites olisi, jos saatte lapset ajoissa hoitoon (alkuiltapäivästä) ja teiltä löytyy sauna tai miksei pelkkä suihkukin kelpaa, niin alatte valmistautua huolella iltaa varten. Saunotte ja juotte skumppaa + jotain hierontamömmöä mukaan. Nautitte toisistanne rauhassa ja ajan kanssa. Kun tämä puoli on hoidettu, niin sitten jos haluatte lähteä jonnekin, niin ravintolaan syömään. Jos jäätte kotiin, niin sitten jotain hyvää ruokaa ja jälkkäriä. Pelailkaa vaikka jotain lautapeliä, napostelette jotain hyvää.



Jos olette ulkoihmisiä, niin ennen saunaahan voisi tehdä reippaan kävely- tai hiihtolenkin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yksi seitsemän