MIKSEN VAAN VOI TULLA RASKAAKSI
Kommentit (6)
2,5 vuotta ollaan yritetty. Mutta ei auta masentua. Kyllä se sieltä vielä tulee. Harjoitus tekee mestarin, vai miten se oli. ;)
Ja kannattaa varmaan hakeutua gynen juttusille. Mulla tää johtuu siitä, ettei kilpirauhanen oikein pelitä.
keskenmenoja keskenmenojen perään!! Helvetti miten tää voi edes olla mahdollista! Mä en jaksa enää!!!!
Kaikille ei raskaaksi tuleminen ole helppoa, minä sen tiedän. Nyt mulla on 2 lasta, joista toista yritettiin 2 vuotta ja toista 4 vuotta. Kyllä meinasi usko loppua moneen kertaan... Mutta ihmeitä tapahtuu, toivottavasti teillekin!!!
ja sopivasti seksiä siinä sivussa ;)
Ja muutkin samassa jamassa olevat. Lapsettomuus oli meilläkin tapetilla muutama vuosi sitten. Yhtäkkiä elämä heittikin kuperkeikan, ja lapsia tulikin kaksi peräkkäin. Siis vuoden erolla toisiinsa. Elämä voi muuttua äkisti.
Tein näin, etten ajatellut enää koko asiaa. Niin heti tärppäs.