Pikku Kakkosen Siina on sitten ruma.
Ja ärsyttävät maneerit, ei lasten kanssa tarvitse niin mielettömästi koko ajan ilmeillä! Vähemmän on enemmän.
Kommentit (11)
mutta nuo maneerit ovat tosi kökköjä. Kun vertaa siihen toiseen tummaan nuoreen naikkoseen, joka on kameran edessä niin luontevasti!
itse voisi asialle tehdä?
Onneksi sinä et ole ruma.
Ootte kyllä aika inhottavia. Minusta Siina on persoonallinen. Jos Pikku Kakkosen juontajissa jotain moittimista on niin Eila, joka puhuu vähän mitä sattuu.
Mun mielestä positiivisuus kaunistaa. Siina on mun lemppari. Mitä maneereita sillä muka on?
Koettakaapa itse laulaa ja pomppia samaan aikaan. Ei muuten onnistu jos ei tiedä mitä tekee.
Olen jutellut Siinan kanssa, toimii eräässä harrastusporukassa jossa lapseni käy... Ja on lasten tykkäämä, aivan ihana persoona!
Hän oikeasti opettaa musiikkia, rytmiä ja soittimia, pitää kunnon muskaria ja siinä tarvitaankin selkeät, suuret liikkeet, joita lapsen on helppo seurata. Minusta hän ei ole mikään ylipirteä ällötys, vaan päinvastoin tosi hyvä ottamaan yleisönsä.
mut ei tuo kyllä millään tavalla ruma ole. Ihan nätti mun mielestä, tai vähintään tavallinen.
Rentoutuvatko lapset sun seurassa? Pitääkö kukaan sinusta?