Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jeesus tulee, oletko valmis?

Vierailija
17.06.2011 |

Näitä julisteita löytyy taas teiden varsilta. Muistelin että niitä oli jo mun lapsuudessa 30 vuotta sitten. Miksei se jeesus jo tule? Ja miten siihen pitäisi valmistautua? Pitäiskö ostaa vähän parempaa kahvia, vaikka presidenttiä. Ja laittaa vähän hienommat kupit pöytään. Verhotkin vois vaihtaa.



MIkä porukka on noiden julisteiden takana?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
17.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai laittaa parhaimmat päälle? =) Kyllä kait se jo olisi tullut jos olisi tulossa. Paha vaan kuolleista nousta, tarvittaisiin ihmeitä.

Vierailija
2/3 |
17.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta en vaan usko, ja se on skeleen kurjaa, sillä mä haluaisin olla uskossa ja parantua osin tältä alkoholismilta jne, olen rukoillut ja paljon, mutta usko ei taida vaan koitua ilokseni.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
17.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

JOo, muistan kyllä nuo parinkymmenen vuoden takaa. En tiedä porukasta.. Pitää kai varmuuden vuoksi luopua omaisuudestaan, tilinumero alla.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi viisi kolme