Mitähän tänä yönnä tapahtuu, Viime yönä avo vävy soitti, puoli 3 aikaan,
missä on se se. Herätti meidät oli tullut kapakasta ja kaipaili vaimoaan. Eihän me tiedetä, itsehän läksit juovuksissa liikenteeseen. Tytär oli naapurissa tutun perheen luona. Voi että ärsyttää avoparit, eivät osaa viettää kunnollista kotiiltaa. En ole vielä kuullut totuutta, sillä tytär on ilta vuorossa töissä. Joten väsyttää noi yö herätykset, onneksi ei ole usein tullut.
Kommentit (6)
Voi että ärsyttää avoparit, eivät osaa viettää kunnollista kotiiltaa. En ole vielä kuullut totuutta, sillä tytär on ilta vuorossa töissä. Joten väsyttää noi yö herätykset, onneksi ei ole usein tullut.
yöksui suljettu. Siinähän meni pari tuntia valvoissa.ap.
niistä on vaan haittaa kaikille
Menisivät nyt naimisiin, niin oppivat olemaan ihmisiksi!
On yhteinen kohta 6 vuotias poika. Viina on yksi syy tuohon.
kehota tytärtäsi hoitamaan suhdekriisinsä niin, ettei teille tule siitä haittaa. Ja sulje puhelin yöksi.
En ole ennen tajunnutkaan että nimenomaan avioliitto jalostaa ihmisen koti-iltojen viettoon. Ilmankos meillä nyt on kaikki kotona ... ;-)
On yhteinen kohta 6 vuotias poika. Viina on yksi syy tuohon.
niistä on vaan haittaa kaikille