Olen niin koukuttunut
Kommentit (4)
en mäkään tätä positiivisena asiana näe. Täällä on tosi paljon suoraansanottuna vittumaisen ilkeitä ämmiä (siis eivät kaikki ole!), jotka yrittävät kaikin keinoin loukata toisia. Sellaista en käsitä.
Muistan yhdenkin keskustelun, jossa kerroin, että meillä on miehen kanssa tatuoidut vihkisormukset, kun mies ei halunnut oikeaa sormusta (on sen mielestä hankala). Joku tuli kommentoimaan, että se johtuu siitä, ettei mies halua sitoutua minuun ja että olen pakottanut hänet naimisiin ja tatuoitavaksi ja mieheni varmaan pettää mua. Siis mitä? Miten kukaan voi keksiä tuollaista? Ketä huvittaa sanoa noin toiselle ihmiselle?
en ole koukussa ja menee viikkoja etten täällä käy. Aiemmin useita kertoja päivässä, meni siis tunteja täällä.
Nyt sairauslomalla, mutten koukussa. En käy edes joka päivä täällä.
Olen sitä mieltä että elämässä ei ole tarpeeksi kiinnostavaa sisältöä jos pitää roikkua täällä aamusta iltaan.
On herännyt ajatus että kuinkahan moni parisuhde voisi paremmin jos nettiä ei olisi. Tämä koskee siis sekä miehiä että naisia - netti koukuttaa.
niin mäkin, ja suoraan sanottuna v******a!!!!
Lapsikin jo kommentoi yks ilta, et taas se äiti on siel vauva-sivuilla... Miten pääsen tästä riippuvuudesta eroon?? Kertokaa!