Hirviniemen ja Kososen suudelma
Tuli mieleen eilisestä Putouksesta kun Aku Hirviniemi pussasi Krista Kososta suulle että onkohan näyttelijöiden välillä oikeasti kipinää? Eikös Aku ainakin ole perheellinen?Mites Krista, onko hällä perhettä?
Kommentit (22)
Ai ihan näyttelijä pussasi toista näyttelijää?!? Sitähän ei olekaan ennen tapahtunut. Oletko tullut ajatelleeksi, että ohjelma on viihdettä?
epäilen kuitenkin, että jos niillä jotakin olisi oikeasti, niin tuskinpa ne nyt julkisesti pussailisi...huumoria huumoria!!
kaikilla näyttelijöillä on keskenään sutinaa. Oli kyseessä elokuva tai teatteri.
Kristan poikaystävä on isäni serkku, siitä tiedän. Huumorisuudelmahan tuo oli, mutta Krista oli kyllä silminnähden hämmästynyt (ilahtunut?), loistava päätös noiden kahden kisailulle koko jaksossa.
varma.Jos heillä ois jottain salaista sutinaa kulisseissa, niin veikkaanpa jotta Hirviniemi on senverran nokkela kaveri, ettei paljastaisi sitä näin miljoonan tv-katsoja edessä suorassa lähetyksessä. Ellei hän sitten ole niiin nokkela, että....
Eiköhän se ollut ihan siitä, että Kosonen näytteli niin loistavasti kollegaansa.
Janne Kataja (?) tuli ja pussasi Hirviniemeä. Hirviniemi teki Katajat ja pussasi "Hirviniemeä", eli häntä esittänyttä Kristaa. :)
Janne Kataja (?) tuli ja pussasi Hirviniemeä. Hirviniemi teki Katajat ja pussasi "Hirviniemeä", eli häntä esittänyttä Kristaa. :)
Alkupään vastaajat edusti taas tätä "miten joku voi olla noin tyhmä toisin kuin minä joka heti tiedän miten asiat on" -linjaa
ap
ovat opiskelleet näyttelijöiksi, jotta pääsisivät pussaamaan keskenään. Oiva veruke!
että näyttelijöiden välillä voi olla ihastusta? Pilkkaatte ap:n kysymystä, vaikka kyllä minäkin olen välillä katsonut että onko heidän välillään jotain. Pitkiä katseita jne. Ainahan sitä ihastutaan, jos on naisia ja miehiä lähikontaktissa, ja sitähän näyttelijöiden työ on. Sukupuolten välinen veto on olemassa, joka paikassa.
No, mun sisko kuvitteli että Hirviniemi ja Kosonen seurustelee, ennenkun selvis että Akulla on perhe. Elikkä on niillä ainakin jonkunsortin kemiaa keskenään. :)
On ne kyl aika kuuma pari... ;) seuraaval tuotantokaudel vois olla enemmänki säpinää
akun facebook sivulta ne synttäri onnittelu krista on myös toivottanut hyvät syntymäpäivät johonkin tähän tapaan onnea suomen seksikkäin
akun facebook sivulta ne synttäri onnittelu krista on myös toivottanut hyvät syntymäpäivät johonkin tähän tapaan onnea suomen seksikkäin
akun facebook sivulta ne synttäri onnittelu krista on myös toivottanut hyvät syntymäpäivät johonkin tähän tapaan onnea suomen seksikkäin
So what? Kavereiden välistä huumoria. Eikös Aku ihan oikeasti valittukin jossakin äänestyksessä suomen seksikkäimmäksi.
Samaa mieltä, ja näin sen jakson ja putosin sohvalta :D Ja katoin Akun wikipediasta et sil on perhe.. :) Mut Kristan wikiä en oo viel kattonu ;D
No kyllä siinä niin kävi.. :) Mutta viihdeohjelmahan se on, joten voi olla mitenkä vaan... :D Itte oon koittanu seurata Putosta koko ajan >:)
Eiköhän tuo pussaaminen ollut lähinnä "vinoilua" viime ja tämän vuoden Venla-gaaloissa esiintyneille pussausepisodeille. Hirviniemellä on muistaaksen ikaksi lasta ja vaimo ja jos en väärin muista, nin Kosonenkin oli Linnan juhlissa jonkun miehen kanssa.