Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi Eva Longoria loppujen lopuks erosi?

Vierailija
26.11.2010 |

Luulin että kyse oli jostain pahasta pettämisestä, mutta mies olikin vain lähetellyt tekstiviestejä toisen naisen kanssa. Miten tuollaiseen voi kaatua 7 vuoden liitto?



http://www.hollyscoop.com/syndicated-post.aspx?vaid=0d698d22dc050abd238…

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
26.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vastahan he 2007 menivät naimisiin (7.7.2007). Sitä ennen toki seukkailivat pari vuotta, mutta etäsuhdehan heillä oli. Aika hatara "liitto" siis.



Eiköhän siinä käynyt niin, että Eva ns. pakotti Tonyn naimisiin "kun muutkin menee ja saa ihanat häät" ja sitten kyllästyi miehen apaattisuuteen. Eihän Tony ole oma-aloitteinen missään mielessä, silmäluometkin on aina puolitangossa. :D Ja Tony kyllästyi Evan mäkättämiseen ja etsi jännitystä muualta eli seksiviesteistä kaverin vaimon kanssa.



Ainahan pari on ollut mielestäni jotenkin kireän oloinen. Seurustelukin kävi katkolla ihan vähän ennen kihlausta, eli taisi Eva antaa Tonylle uhkavaatimuksen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä yksi