Miehesi yöasu?
Kommentit (12)
mulla eevan
samassa huoneessa, samassa sängyssä, samalla patjalla, saman peiton alla, tyynyt ovat omat
...miehen kivekset on kivat ;-D
Olen joskus miettinyt, että nukkuuko monikin mies oikeasti pyjama päällä yöt, vai onko se ehkä oloasuna illalla ja aamupalapöydässä päällä?
tuli mieleen se palstakeskustelu aiheesta, kivestyynyt ja muut :D
että nakuna mies hieroo kiveksiään tyynyihin ja muualle sänkyyn. Siitähän sitä vitsiä sitten lähti liikkeelle.
Oikein kylminä öinä pitää seksikästä flanellista anoppinsa tekemää pyjamaa.
Nukun nakuna. Naisellani on päällä aina jotakin. Mä oon siitä asti nukkunu nakuna kun lapsuuden kodista lähdin. Jos on oikein kylmä jostain syystä, niin paita käy. Kalu ja kivekset nauttii vapaudesta ja ilmakylvystä!
Ja eikös se ollutkin niin, että kaikilla alasti nukkuvilla miehillä on tilattu ihkaoikeat ja aidot samettiset kivestyynyt samaan aikaan kun tilattiin sormustyynyt häihin?
Itselläni pitää tosiaan olla aina jotain päällä, muuten tulee sellainen inhottava kylmä hiki tai nihkeys pintaan... Varpaat pitää olla lämpimänä myös, muuten ei tule uni.
tai joskus bokserit jalassa mutta yleensä ilman.
Itse nukun myös usein alasti tai sitten pikkuhousut ja toppi, mutta yleensä ilman.