Mistä kivan näköisiä halpoja kaksiosaisia talvipukuja tytöille ja pojille?
Periaatteena itsellä, että lapsilla on kunnon merkkitoppahaalarit, mutta kaksiosainen puku voi olla vaikka H&M tai vastaava. Mistä te olette löytäneet jotkut kivat puvut?
Kommentit (7)
H&Mstä, taisi maksaa yhteensä tuo kaksiosoinen n. 50 e.
Ja oli todella positiivinen yllätys!!!!
Onhan noita muitakin paikkoja; CM, prismat, kappahl, lindex, 3+1 päivät, hullutpäivät...
Ostin Prismasta tytölle tosi kivan setin, jossa liila takki ja harmaanruskeat housut. Merkki Giraf, ja maksoi 39,90. Kokoja oli 80 cm:stä ylöspäin.
pojalleni kaksi vuotta sitten HM:tä ihanan takin, oli muuten hyvä ja HALPA! Takki maksoi muistaakseni 29 tai 39 euroa!
Luulisin, että ihan kaupasta ... ostamalla saa itselleen.
Siis tarkoitus oli saada tietää tosiaan missä on ollut viime aikoina kivan näköisiä ja kokemuksen kertomalla hyviä halpoja toppapukuja. Kiitos kuitenkin vastanneille. Eli nuo H&M:n on aika hyvin vedenpitäviä? Entä Ciraf?
ap
Luulisin, että ihan kaupasta ... ostamalla saa itselleen.
Halvimmat takit 19.90 ja siihen sopivat housut 9.90. Kivoja yksivärisiä ja ruudullisia. Netissä oli ainakin, myymälöistä en tiedä koska tulee vai onko jo tullut.
sanoa koot: työlle 110 ja pojalle 98.