Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Lapsiperheen Jurmalavinkit!

Vierailija
14.06.2010 |


Perjantaina lähtö Jurmalaan, ja kaikki vinkit siellä lomailuun otetaan vastaan! Lapsia meillä on neljä, kolmevuotias, viisivuotias ja 7-vuotiaat kaksoset. Hintataso kaupassa / ravintolassa? Rantavinkit? Shoppailuvinkit äidille ;) ? Kehut ja haukut?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

eli jos et saa paljon vastauksia niin tuletko itse kertomaan jälkikäteen. Me ollaan menossa vasta heinäkuun puolella.

Lennättekö Tampereelta vai menettekö maitse?

Vierailija
2/2 |
14.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älkää menkö junalla Riikaan päin, oli ihan tupaten täynnä, meinasi henki lähteä seisoessa junan oviaukossa. Paklliset oli lasten kanssa ja lapset huusivat tuskissaan kun kaikki ahtoi ja kuuma oli kuin pätsissä.



Riika itsessään on kaunis kaupunki, hyviä ruokapaikkoja ja halpaa. Hienoa taidetta myynnissä pikkukujilla (ei ihan keskustassa)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla