Auttakaa rumaa lihavaa keski-ikäistä naista,
millainen ilmoitus on laitettava nettiin että löydän miähen?
Tarkoitus mihin miestä haen on etupäässä seksi, mutta olisi se hyvä että joskus iltaisin voisi viedä sen komistuksen iltakävelylle tai vaikka parin päivän kaupunkilomalle eli ei mitään salasuhdetta ja eikä mikään valtakunnan juoppo tai 50v mammansa kanssa asunut joka ei edes tiedä mikä on pimppi.
Vaatimukset siis on kovat, vaikka itse olen tylsä, lihava, ruma, ilkeä, huumorintajuton, laiska.
Toivottavasti naapurin av-mamma ei nyt tunne minua tästä.
Kommentit (5)
selkeästi ilmi tuon että haluat lähinnä seksiä, ilman kummempia sitoumuksia.
Keksi nyt itsestäsi jotain positiivisiakin puolia, kyllähän niitäkin löytyy! :)
jos laitan että seksistä olisi kysymys, sitä kiertotietä minä nyt teiltä haen?
ap
Voinhan minä laittaa että omillaan toimeentuleva, se kai on positiivista.
että haet etupäässä seksisuhdetta.
Muuten sinulle vastaavat he, jotka hakevat "oikeaa" suhdetta ja alkavat tivaamaan yhteenmuuttoa tms.
Etkä hae kumppania vakiintumis- etkä avioliittotarkoituksessa, vaan kaikenlaisen yhteisen hauskanpidon, iltakävelyitten, matkailunkin merkeissä. Toivomuksina: ikä (minkä nyt sitten laitatkin), itsenäinen vapaa mies (ettei siis mikään salasuhde, eikä mammanpoika), alkoholi ei ole ongelma ym.
En usko, että kovin helppoa olisi saada seuralaiseksi mitään komistusta, jos itse on tylsä, lihava, ruma, ilkeä, huumorintajuton ja laiska. Paitsi tietysti, jos on rikas ja lisää siihen ilmoitukseen sanan varakas! Silloin voi olla, että jotkut köyhät komistuksetkin voisivat kiinnostua.