Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Eilen baarissa ollut äiti vastaa kysymyksiinne, kaikki linjoille!

Vierailija
30.06.2005 |

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.06.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

nimim. minäkin haluaisin baariin =)

Vierailija
2/3 |
30.06.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aamulla OLI paha krapula, tulin puoli kolmelta yöllä kotiin ja siihen asti melkein tuli juotua.



En saanut munaa, en edes hakenut :)



Vientiä oli heikosti, yksi erittäin hassun näköinen japanilainen mies yritti tehdä tuttavuutta ja yksi surullisen yksinäinen blondi mies tiedusteli. että onko kotiäideillä lakisääteistä vapaailtaa! *reps*



Alkuillasta syötiin ystäväni kanssa ravintolassa, ja nestepuolelta meni lähinnä vain siideriä. Pikkupullo vodkaa oli mukana ja sekoitimme sen lonkerotuopilliseen.



Lapseni on 11-kuinen, ja hänen isänsä oli kanssaan kotona. Hyvin oli kaikki mennyt. Tämä oli kolmas kerta noin puolen vuoden sisällä, kun olin illan viihteellä.



-ap-

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.06.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

en oikein tiedä noista reissumiehistä, ei ollut kellään kylttiä rinnassa, että " työmatkalla, saisinko plua?" Mutta oli varmasti niitäkin, ja kyllähän siellä oli aikamoista menoa, kun oli niin tiivis tunnelma, tupa täynnä väkeä.



Paikka oli aina yhtä ihana Molly Malone' s.



-ap.