Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Raskauden jälkeen menkat

Vierailija
05.05.2010 |

Elikkäs mun menkat alkoi 4kk synnytyksen jälkeen. tai oletettavasti ne menkat oli. Kesti noin 4pvä mutta kivuttomat oli vaikka ennen ollut aina ihan kiitettävät kivut mukana... no nyt sitten ei uusia menkkoja kuulukaan??? Raskaustesti näyttää negaa.



Miten pitkään menee että säännöllistyy kierto? Vai alanko huolestua kun entisen kierron mukaan ollaan jo pari viikkoa myöhässä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

varmaan viimeistään ku imetys loppuu, mulla tosin alkanu kaikilta viim 6vkoa synnytyksestä ihan säännöllisenä.. toisin sanoen , viim ku hormonitoiminta normalisoituu

Vierailija
2/3 |
05.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla sama! synnytyksestä kolme kk! yhet menkat tullut, nyt ei kuulu eikä näy..ehkä elimistö ei vielä oo täysillä mukana tässä normaalissa touhussa!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

menkat alko kun alettiin kiinteitä enemmän maistella ja imetys pikkusen väheni... kuitenkin vielä on kova tissitakiainen mulla ja imetys jatkuu ;)



Odottelen sitten vielä ihan rauhassa ;)



Kaikkee sitä oottaa, vaikka mukavahan se on ettei tarvii lotrata =)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kahdeksan kuusi