Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

miksi menkat ei ala?

Vierailija
28.03.2010 |

osaisko joku kertoa? en ole raskaana..mistä muista syistä menkat voi jäädä pois? ja koska kandee tilata aika johki tutkimuksiin?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
28.03.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

jos olet laihduttanut rajusti tai olet todella alipainoinen. Myös stressi voi aiheuttaa menkkakierron muuttumista. Kauanko olet ollut ilman menkkoja?

Vierailija
2/4 |
28.03.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mut nyt ei:( en ole laihuttanut,enkä ole alipainoinen...en vain tajua...ja raskaus testi näytti negaa... _ap_

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.03.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuinka pitkä kierto sulla on? Jos on yleensä aina säännölliset niin kyllä mä viikon odottelun jälkeen kävisin lääkärissä varmistamassa mikä on.

Vierailija
4/4 |
28.03.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja niiden jälkeen mulla on ollut aina säännöliset menkat paitsi nyt heitti kuperkeikkaa...mietin voisko mun keho vasta nyt tajuta et en enää syö pillereitä ja tää on joku hormonaalinen juttu? joo kyl mä taidan huomen soittaa ehkikseen et tekis sielä mulle raskaus testin... -ap-

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä kahdeksan