onkos Hyvinkääläisiä täällä...
Kommentit (26)
täällä olis vuosimallia -76 äippä ja 10kk poika vailla ystävää:) :) :) :)
Kiva kiva!
Mulla on nuorimmainen pian 1v poika, laitan tähän mun sp.osoitteen mihkä voit kirjoitella, sama on mun mese osoite hanneliiini1@netti.fi, otahan yhteyttä=)
olen 27v. kolmen lapsen äiti. lapset 9, 7 ja nuorimmainen tulee juuri puol vuotta :) uusia ystäviä vailla myös. yhteyttä voi ottaa meiliin pikkumyy82@netti.fi
Olen 30v yhden lapsen äiti, odotan toista. Esikoinen täyttää kesällä 3v ja toisen laskettu aika heinäkuussa.
Hakalassa asustellaan ja uudet ystävät olisivat tervetulleita :)
Meiliä voi laittaa heva79@luukku.com.
Hakalassa sitä asustellaan.Entä sinä?
Vehkojalla olisi äiti 28v ja poika 4kk
teille molemmille jotka "ilmoittauduitte":)
Olen 33-vuotias kolmen lapsen äiti (13.v, 11.v ja 2,5kk). Muuttanut Hyvinkäälle kesäkuussa. Kiinnostaisiko jutella enempi? Ja tutustua paremmin:)
jos vaan nuori ikäni ei haittaa.. 19-vuotias tyttönen olen. ite muutin hyvinkäälle miehen perässä tos melkein 1.5vuotta sitten mutta kun ei kiinosta baareissa kauheesti rypee niin on tuo kaveritilanne jäänynnä aika heikoksi.
Pillerit jätin pois tossa joulukuun lopulla eli tänne oli pikkuinen kovinkin tervetullut jos haluaa. :p
....ei iällä ole väliä.Ite olen henkiseltä tasolta se ikuinen 19.v:).Minä ite olin 19.v ku rupesin odottamaan vanhinta muksua.Oletko jo facebookissa voisi sitä kautta jutustella? sainko oikean käsityksen et odotat jo pikkuista "rimppakinttua"?
....säikähditkö mun ikää....:). Olisi kiva tutustua sinuunkin:)
Ei ole tänne vielä tulossa mitään. mutta yritys on kova :D kaikki löytyy, mese, galleria, facebookki... eli ihan miten tykkäät :) mesee käytän eniten ja sit tietty sähköpostii mut toi facebook on jääny vähemmälle ku se sohlaa mulla hirmusesti :)
Itse asustelen järvenpäässä en hyvinkäällä, mutta hyvinkään vieressähän tämä on :) Ikää on 20 vuotta ja innolla odotan ensimmäistä pienokaista. Rv 24.
kaipailisin vähän seuraa, joltain ketä kiinnostaa muukin kuin baareilu.
Hih jännittävää, jos vaikka sinulla on kohta se ihanan pieni pienokainen mahassasi! Kirjoitelkaa vaikka mailiin marsatus@wippies.fi
Yritin äsken lähettää sulle mese viestä mutta jostain syystä se ei lähde sinne saakka.....keskusta kun on niin kaukana näköjään:)
Täälläpäin on ollut ongelmia sisäänkirjautumisen kanssa joten vieläkö mahtuu mukaan ?:|
kyllä mahtuu mukaan vielä.Huomasin viikonlopun aikana kans miten paljon on ongelmia näilläkin sivuilla......Onko sulla meseä tai facebook-juttua? Toimii ehkä paremmin ku nämä sivut.Samat sanat sinulle Joka kirjoitteli järvenpäästä:)
Oho...tänne olikin tullu viesti:). Ei ole tullu käytyä täällä pikään aikaan senpä takia vastailen nyt.Mun s.posti on martikainenminna2@hotmail.com jos haluat kirjoitella sinne. Oletko mistä päin Hyvinkäätä? Ja vieläkö kaipailet kavereita?
Kirjoittelehan:)
-Minna