Kokemuksia tai mielipiteitä Bumbosta?
Kommentit (5)
Oli tosi hyvä. Käytettiin vauvauinnissa ja kotona suihkussa. Muutenkin käytin kotona niin, että esim. pesin vessan ja tyttö kökötteli bumbossa katselemassa touhujani. Ei päässyt ryömimään sekaan. Oli erityisen näppärä meillä juuri tuon kuopuksen kanssa, koska lähti aikaisin liikkeelle niin sai siihen lukittua kivasti. Kunnes oppi karkaamaan siitä.
Mutta tosiaan jälleenmyyntiarvo korvaa sen käyttöiän.
kans tokalla.Ei ollut sitterikäytössä,mutta just vauvauinnissa ihan korvaamaton.. ja saunareissuilla.
ja käyttöikä oli tosiaan tosi lyhyt. Ilmankin tulisi toimeen. Jos ite joutuisin ostamaan, niin kattoisin varmaan käytettyä..
että olis ollut vauva"varma", ettei mikään muksu pääse siitä pois. Meiän kakkonen vaan siitä pois pullautti ittensä.
Lyhytikäinen, mutta suihkutiloissa tosiaan minäkin käytin usein.
kaveriperheiltä, joissa oli käytössä. Tosin käyttöaika ei loppujen lopuksi kovin pitkä, mutta jälleenmyyntiarvo sen verran kohtuullinen, että jälkiviisaana sanon "olisin hankkinut, jos olisin ymmärtänyt"