Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Banni kaksplussalle jatkuu...

Vierailija
08.11.2009 |

Mitenköhän pitkään mut on eliminoitu sieltä. Tuntuu kyllä jotenkin oudolta, että saa monen päivän bannin, kun tekee avauksen sikainfluenssasta. Omitunen palsta, kun pitäisi kaikki siihen liittyvä olla samassa ketjussa. Ei niin mitään järkeä. Samantien voisi laittaa sitten kaikki aiheet niin, että vain yhteen ketjuun.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
08.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole panikoinut aiheesta. En edes muista mikä se avaus oli minkä tein sinne enkä siis tehnyt asiasta montaa avausta ,mutta se yksi riitti kun kerran olivat päättäneet että niitä ei saa tehdä omiksi avauksikseen.



En ole tehnyt tänne kolmen päivän aikana yhtään SI-avausta. En ole paniikissa aiheesta.

Vierailija
2/2 |
08.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

että kaksplussalta bannataan kaikki hysteerikot, oli se sitten sikainfluenssa, pedofiilit tai joku muu asia josta hysterisoida sairaalloisesti. Keskustelkaa te hysteerikot täällä vaan, mutta älkää tulko häiritsemään asiallisia ja järkeviä keskustelijoita muille palstoille.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla